Polska Izba Turystyki Młodzieżowej

Polish Chamber of Youth Tourism

Informator PITM 2020

Licznik odwiedzin:

Dziś:Dziś:33
Wczoraj:Wczoraj:220
W tym tygodniu:W tym tygodniu:33
W tym miesiącu:W tym miesiącu:2108
Ogólnie od 4.04.2014r. :Ogólnie od 4.04.2014r. :531497

Polecamy:


 wilejkaBiuro Turystyki Szkolnej MABA

Biuro Podróży Rego Bis

 

Zarząd Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej:
 
Imię i Nazwisko: Funkcja: Kontakt:
Ryszard Marek Szpecht Prezes Zarządu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Wiktorko I Wiceprezes Zarządu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojciech M. Leszek II Wiceprezes Zarządu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Maziński Skarbnik Zarządu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Doliński Członek Zarządu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzej Grelak Członek Zarządu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jakub Rutkowski Członek Zarządu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Janusz Kurek Członek Zarządu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzej Sławiński Członek Zarządu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ryszard Szczepański Członek Zarządu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Robert  Unruh Członek Zarządu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Komisja Rewizyjna

Przewodniczący KR             -  Leszek Korneluk
Wiceprzewodnicząca KR      -  Marzanna Zalewska-Rutkowska
Sekretarz KR                       -  Bogdan Zwoliński